DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Şirketimizin işbirliği içerisinde olduğu çözüm ortaklarımız ve tüm büyük limanlarla olan anlaşmalarımız ile Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine her türlü teslimatı, istenilen rota ve kapasitelerde taşıyoruz.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Dünya çapındaki havayolu taşımacılık ağımız ve uzman kadromuz sayesinde müşterilerimize en uygun çözümleri en ekonomik şekilde sunuyor, ürünlerini dünyanın dört bir yanına taşıyoruz.

ÖZEL EKİPMAN GEREKTİREN TAŞIMALAR

Her teslimatın kendine özel gereksinimleri vardır. Her teslimat farklı bir taşıma prosedürü ve beraberinde farklı ekipmanlar gerektirir. Bu durumlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ekipmanların tedariğini ve organizasyonunu sağlıyor, baştan sona sağlıklı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

PROJE VE TRANSİT TAŞIMALARI

Her iş alanın taşıma prosedürleri farklı ayrıntıları içerir. Müşterilerimizin ürün ve ekipmanlarının taşınmasını iş alanlarını göz önünde bulundurarak başlı başına bir proje olarak ele alıyor ve hizmetimizi uzman ekibimizle A’dan Z’ye bu çerçevede tasarlıyoruz.

DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ

Gümrük, taşıma ve sigorta mevzuatlarını sizler için düzenliyoruz. Müşterilerimizin evrak işleri ile ilgilenirken, üretkenliklerini destekliyoruz.

TAŞIMA DANIŞMANLIĞI

Ürün tedariğinden, ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm tedarik zinciri süreçlerinde müşterilerimize destek veriyoruz. Ürün seçiminden ulaşım yol haritalarına, gümrük mevzuatlarından paketleme çözümlerine kadar her türlü bilgi birikimimizi paylaşırken, sürekli olarak yenilikçi ve efektif çözümler üretmek için çalışıyoruz.