HAKKIMIZDA

Lojistik sektöründeki derin bilgi birikimi ışığında müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin en iyi hizmet ile karşılanması amacı ile kurulan BRS Lojistik, kalite anlayışını odak noktasına koyarak sürekli iyileştirme ve operasyonel etkinliği geliştirme hedefinde çalışmaktadır. BRS Lojistik müşterilerinin iş süreçlerine ortak olmayı kendi iş sonuçlarında başarının anahtarı olarak görür. Hizmetlerinin tamamını müşteri memnuniyetini ilke edinerek yapılandırmış olan ve her türlü ürünün ithalat ve ihracat sürecinin, ancak eksiksiz bir lojistik hizmetle başarıya ulaştığına inanan BRS LOJİSTİK faaliyetlerini bu alanda devam ettirerek büyümektedir.

MİSYONUMUZ

Uluslararası konsolidasyon ve lojistik hizmetlerinde, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini iyi anlayarak, en uygun hizmeti deneyimli çalışan kaynağı ile kaliteli, hızlı ve hatasız sunmaktır. Rekabetin son derece yüksek olduğu piyasa koşullarında her müşterimizin işi miktar gözetmeksizin bizim için çok değerli, bu nedenle BRS ailesi olarak en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Verimin, yeniliğin ve gelişimin peşinde olmak inancı ile kurguladığı hizmetleri geniş bir müşteri tabanına sunmak, dünya çapındaki acente ağı ile sektörde lider çözüm ortağı olmak, lojistik sektöründe en üst düzeyde rekabet etmek, donanımlı ekibi ile müşteri, çalışan ve hissedar memnuniyeti sağlamak. Lojistik sektöründe ulusal ve uluslararası alanlarda gelişerek, teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak, çok yönlü ve kombine lojistik modelini benimseyerek, lider bir kurum ve örnek alınan bir dünya markası olmak.